Haber

Ağrı’da deprem mi oldu? SON DAKİKA! Ağrı’da son dakika depremi! 13 Kasım AFAD ve Kandilli deprem listesi!

Ağrı Türkiye’de deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli verilerine göre Ağrı İlçede deprem olup olmadığı merak ediliyor. Tamam, Ağrı Türkiye’de deprem mi oldu? Ağrı’da bugün deprem oldu mu? Ağrı Kandilli Rasathanesi’nde deprem yaşandı ve AFAD Ağrı’daki depremin büyüklüğü merak ediliyor. Peki Ağrı’daki deprem ne kadar şiddetli oldu? Ağrı yakın deprem bilgileri için AFAD’ın son deprem listesi ve Kandilli’nin son deprem listesi! Acı, son depremler ve Son dakikadeprem haberleri!

AĞRI’DA DEPREM Mİ OLDU?

İran’ın Türkiye sınırına yakın Maku şehrinde 4,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. AFAD’dan yapılan açıklamada deprem, Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesine 25 kilometre uzaklıkta meydana geldi. DepremAğrı’nın yanı sıra Iğdır ve Van’da da hissedildi.

AFAD SON ÇALKALAR LİSTESİ

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı, güncel deprem haberlerini son dakika deprem haberleriyle vatandaşlara aktarmaya devam ediyor.

KANDİLLİ’DEKİ SON DEPREMLER LİSTESİ

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi son dakika depremi haberler Vatandaşlara anlık deprem haberlerini i üzerinden veriyor. Kandilli Rasathanesi bölgesel deprem araştırmaları yaparak bölgedeki son 500 depremi kamuoyunun bilgisine sunuyor.

BUGÜN DEPREM Mİ OLDU?

“Bugün deprem oldu mu?” sorusunun yeni cevabını takip etmek için Kandilli Rasathanesi ve AFAD’ın internet sitesini takip edebilirsiniz. Burada anlık deprem analizleri yapılmakta ve en güncel verilerle sunulmaktadır. Son 500 depreme kadar bugün mü yoksa dün deprem mi oldu sorusunun cevabını Kandilli Rasathanesi ve AFAD’da bulabilirsiniz.

DEPREM NEREDE OLDU?

Son dakika deprem haberlerine, depremin şiddetine, depremin nerede meydana geldiğine AFAD ve Kandilli deprem listesinden veya haber.com’un son depremler sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu