Yaşam

Ali Sürmeli’nin sosyal medya hesabı hacklendi, kürtaj ve vergi kaçakçılığı suçlamalarıyla gündeme geldi

Kurtlar Vadisi dizisindeki Zaza Amca rolüyle anılan usta oyuncu Ali Sürmeli’nin, genç bir kadından bebeğini aldırdığı ve vergi kaçırdığı sosyal medyada art arda yapılan paylaşımlarda iddia edildi. Hesabını ele geçirenlerden şikayetçi olan Sürmeli, yeni hesap açarak söylentilere itibar edilmemesi konusunda uyardı.

“YANLIŞ VE GERÇEKTEN UZAK”

Yeni bir sosyal medya hesabı açan ve başrol oynayacağı Aşk Pusulası’ndan bir kare yayınlayan Ali Sürmeli, “Dün öğle saatlerinde sosyal medya hesabım bazı kötü niyetli kişiler tarafından ele geçirildi ve yanlış, gerçek dışı paylaşımlarda bulunuldu. onun hesabı.

Konuyla ilgili gerekli mercilere şikayetlerimi ilettim. Görünen o ki işteyim, çalışıyorum. “Bu paylaşımlara ve iftiralara kulak asmamanızı rica ediyorum” dedi.

NE OLDU?

Ali Sürmeli’nin sosyal medya hesabından dün üst üste yapılan paylaşımlarda tartışmalı iddialar öne çıktı. Sürmeli’nin sosyal medya hesabından yapılan ilk paylaşımda, “Bu suçluluk duygusuyla yaşamak beni kirlettiği için önemli günahlarımı itiraf etmeye karar verdim” denildi.

Kısa bir süre sonra yeni bir paylaşım yapıldı ve bu kez Sürmeli’nin oyuncu Didem Karataş’ı kürtaja zorladığı iddia edilerek, “Torunum yaşlı olduğu için çocuk istemedim.”

“Hastane ebesi kız kardeşim Gülben Sürmeli tarafından kürtaja zorlandım.”

“ALINAN PARALARIN YARISI ELDE OLDU, YARISI HESABA YATIRILMIŞTI”

Başka bir paylaşımda ise Sürmeli’nin vergi kaçırdığı öne sürülerek, “Menejerim Cem Tatlıtuğ’un kız arkadaşı adına şirket aracılığıyla dizi ve filmlerde anlaştığım fiyatın yüzde 50’si resmen bana geliyordu.”

“Kalan yüzde 50’si oğlum Eren Sürmeli’nin hesabına ve elden verildi.”

YÖNETİM ŞİRKETİ: HESABI HACKLENDİ

Paylaşımların kısa sürede sosyal medyada gündem haline gelmesinin ardından oyuncunun menajerlik şirketinden bir açıklama geldi. Açıklamada Ali Sürmeli’nin telefonunu kaybettiği ve Instagram hesabının hacklendiği ve paylaşımların yapıldığı söylendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu