Haber

Başkan Saygılı’dan Buca toplantısı

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, Buca ilçe teşkilatı ile yaptığı görüşmede, “İzmir’de de teşkilatlarımız hazır ve görünür durumda. Buca’da gördüğüm teşkilat ruhu, çalışma ve hizmet politikamızın ülke genelinde tezahür ettirilmesidir. İzmir’de yakacağımız meşale ile milletimizin iradesidir.” dedi.

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, göreve gelmesinin ardından ilk teşkilat ziyaretini AK Parti Buca İlçe Başkanlığı’na yaptı. Parti girişinde ana kademe, kadın ve gençlik kolları tarafından coşkuyla karşılanan Önder Saygılı, “Buca teşkilatımız geçmişte olduğu gibi geçmişte de gördüğüm kadarıyla büyük ve diri. Parti Ailesi Milletimiz İçin Vatanımız İçin Vatanımız İçin Cumhurbaşkanımız ve Genel Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan İçin Teşkilatımızın öncülüğünde çalışıyoruz.İzmir’de teşkilatlarımız hazır ve nazırdır.Kurduğu parti olarak milletimiz, milletimizle her zaman iç içe olduk, teşkilatımızın güçlü yapısıyla şimdiden 14 Mayıs seçimlerine hazırız.Buca’da gördüğüm teşkilat ruhu, 14 Mayıs’ta İzmir’den yakacağımızın işaretidir. AK Parti’nin 21 yıllık iktidarını, 85 milyonluk nüfusuyla, doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine tüm ülkemize yaptığı hizmetlere borçlu olmasının nedeni budur.

“Omuzlarındaki yükü biz taşıyacağız”

Ak Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, “Milletimiz geçmiş koalisyon dönemlerinde en kısası 3 ay, en uzunu 3,5 yıl süren koalisyon hükümetleri yaşamıştır” diyerek sözlerine devam etti. 21 yıl hükümet olarak büyük sorunlarla karşılaştık ama yılmadık.Hem zorlukları aştık hem de büyük başarılara imza attık.Bu süreçte büyük ve güçlü bir Türkiye’nin inşasını gerçekleştirdik.Başkan olarak üzerimize düşen görev. ilimiz ve mahalle muhtarlarımız dahil teşkilatımızın her mensubu bir an olsun dinlenmeden çalışsın.Görevimizi eksiksiz yerine getireceğiz.Motivasyonumuzu bozmadan yolumuza birlik ve beraberlik içinde devam edeceğiz.Cumhurbaşkanımızın teşkilatları olarak yolumuza devam edeceğiz. Recep Tayyip Erdoğan’ın omuzlarındaki yükü biz omuzlayacağız, onun liderliğinde ülkemizi müreffeh yarınlara taşımak için atılan her adımın devamını sağlayacağız.” – İZMİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu