Teknoloji

Hideo Kojima, Metal Gear Solid 3 Remake Projesinde Yer Almadığını Onayladı!

 
Konami tarafından oyuncuların beğenisine sunulacak olan Metal Gear Solid 3 Snake Eater’ın Remake versiyonu için yeni bir haber geldi. Bu bağlamda dizinin yaratıcısı Hideo Kojima, yeniden yapım versiyonunda yer almadığını ve proje üzerinde çalışmadığını açıkladı. Kojima, Metal Gear hakkında sistematik olarak hayran çizimlerini sık sık paylaşsa da, artık dizi üzerinde herhangi bir kontrolü yoktur.
 
Kojima remake versiyonunda yer almıyor
 
 
 
Metal Gear Solid 5’in piyasaya sürülmesinden sonra Kojima ve Konami arasında büyük bir anlaşmazlık çıktı. Bu anlaşmazlık nedeniyle ikili birbirinden uzaklaşmaya başladı ve Kojima oyunlarını kendi stüdyosunda sunmaya devam etmeye karar verdi. Bu nedenle geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen PlayStation sunumu sırasında duyurulan Metal Gear Solid ?: Snake Eater projesinde Kojima’nın yer almaması şaşırtıcı değil.
 
PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC için çıkacak olan Metal Gear Solid ?: Snake Eater, 2004 yılında PlayStation 2’de yayınlanan Metal Gear Solid 3: Snake Eater’a sadık kalınarak geliştirilmiş bir yeniden yapım olarak karşımıza çıkacak.
 
Yeni nesil oyuncular ve eski oyuncular, remake versiyonuyla birlikte rezil Big Boss’un köken hikayesini deneyimleyecek ve Snake Eater Operasyonu’nda bir efsaneye dönüşmesine tanık olacak.

mut-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu