Haber

İYİ Parti Bursa: Mülteciler bir beka sorunu

BURSA (İGFA) –Haklı olarak kamuoyunda infiale yol açan cüretkar açıklamanın özellikle seçim sonuçlarından mültecilerin büyük bir gönül bulduğunu ve pervasızca hareket etmeye başladığını belirten YETERLİ Parti Bursa İl Başkanı Dr. Türk milletinin şahit olduğu yıkım, önümüzdeki dönemde çok tehlikeli bir toplumsal çalkantı yaşayacağımızın göstergesidir.”

Başkan Hasanoğlu konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Suriyeli sığınmacının sosyal medyada geldiğimiz noktayı tüm çıplaklığıyla gözler önüne seren açıklamaları adeta kor gibi milletimizin yüreğine düştü. ‘Ayda 25 bin TL kazanıyorum ve vergi ödemiyorum. Asgari ücret ölsün!’ Ülkemizde ucuza çalışmak zorunda kalan vatandaşlarımızı hor görerek, kibirli bir tavırla milletimizi küçük düşürmeye çalışarak konuşmasına başlayan Suriyeli mülteci, Türkiye’nin geleceğinden endişe duyan duyarlı halkımızı da hiç şaşırtmadı. haklı olarak toplumun birçok kesiminde büyük infiale neden oldu. Hele ‘Şeriat artık Türkiye’ye gelmeli!’ Formda zaten gerçek niyetlerini ortaya koyan ibretlik bir felaket cümlesi var” dedi.

Hasanoğlu, “Sokak röportajını izlemek ve bu açıklamalara tanık olmak nedeniyle Türk insanını perişan eden bu cüret ve duyarsızlığın boyutu, önümüzdeki dönemde çok tehlikeli bir toplumsal çalkantı yaşayacağımızın göstergesidir.”

habererfelek.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu