Yaşam

Kaan Sekban ‘İlerler Temiz’ turnesinde harareti unutturacak

Kaan Sekban’ın günlük hayatın en komik anlarını sahneye taşıdığı “İLERLER TEMİZ” yaz turnesi, Vigor Kültür Sanat organizasyonuyla 8 Ağustos’ta Kuşadası Açık Hava Tiyatrosu’nda devam edecek.

Ünlü komedyen Kaan Sekban’ın “TEMİZ’İ TAKİP ET” başlıklı büyük yaz turnesinin üçüncü durağı Vigor Kültür Sanat düzenlemesiyle 8 Ağustos’ta Kuşadası Açık Hava Tiyatrosu olacak.

Beyaz yakalı hayatından sahne hayatına geçişini esprili bir üslupla anlatan Sekban, gösterilerinde seyirciyle arasında özel bir bağ kurdu. İLERLER PAK defilesi ile birçok ilde yaz havasına neşe katmaya devam edecek.

Plajların ardından Ankara ve Bursaiçinde

Kaan Sekban, Ağustos ayının ikinci gösterisini Kuşadası’nda sahneleyecek. Kısa sürede çok satanlar listesine giren Tebrikler Kovuldun ve Küçük Bilinmeyen Armoni kitaplarının da yazarı olan Sekban, 8 Ağustos’ta Kuşadası Açıkhava Tiyatrosu, 16 Ağustos’ta Datça Açıkhava Tiyatrosu, Vigor Kültür Sanat ve MoveUp Prodüksiyon düzenlemesiyle 23 Ağustos’ta Bodrum. Kale, Kuzey Siper’de, 13 Eylül’de Antalya Açık Hava Tiyatrosu’nda, 15 Eylül’de İzmir Açık Hava Tiyatrosu’nda, 18 Eylül’de Bursa’da, 21 Eylül’de Ankara’da ve 28 Eylül’de Adana Açık Hava Tiyatrosu’nda hayranlarıyla buluşacak.

Kaan Sekban’ın İLERLER PAK gösterisinin biletlerine Biletix, Passo ve BuBilet, ITicket, BiletiniAl üzerinden ulaşılabilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

yahsihanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Ankara nakliyat
Başa dön tuşu