Yaşam

Kütahya Porselen’den “Umutlu Yarınlara” Destek

Kütahya Porselen, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin “Anadolu’da Bir Kızım Var” burs projesine 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel kampanya kapsamında katkı sağlıyor.

Kütahya Porselen , umutlu yarınlarGeleceğin güçlü kadınlarının yetişmesine katkı sağlamak için, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin “Anadolu’da Bir Kızım Var”” burs projesinin temelidir.

UMUT DOLU GELECEK İÇİN MADDİ DESTEK

Kadının toplum ve iş hayatındaki yerini önemseyen ve bu anlamda sürdürülebilir bir kadın istihdamı projesine sahip olan Kütahya Porselen, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel son derece pahalı bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor.

3 Mart – 3 Nisan tarihleri ​​arasında online alışverişlerde geçerli olacak kampanya kapsamında, site üzerinden ilgili kategoride yapılacak alışverişlerden elde edilecek gelirin tamamı, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin “Anadolu’da Bir Kızım Var”” burs projesine bağış yapıyor.

Söz konusu kampanyaya özel oluşturulan ilgili kategoride, bilge kadınlardan ilham alan ve tüm zamanların ruhunu bilge kadınların gözünden sofralara taşıyan Sofia Femina koleksiyonuna ait modüllerin yanı sıra yemek personeli, kahve ve birçok özel seri için çay takımları, pasta takımları.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu