Yaşam

Modalog CEO’su Adem Erdal: Alışveriş festivalleri marka bilinirliğini artırıyor

ZerujFest etkinliğinin ana sponsoru olan Modalog, ziyaretçilerden büyük ilgi görürken, Modest severlerin defileye geldiği festivalde en sevilen markaların en avantajlı ve trend çalışmaları sergilendi.

“ZerujFest mütevazı sektör paydaşlarına çok verimli bir buluşma fırsatı sunuyor”

Açılışın ardından açıklamalarda bulunan Modalog CEO’su Adem Erdal, şenliklerin markaların tanıtımı, bilinirliği, müşteri ilişkileri ve sadakati için etkili bir platform olduğuna değinerek, “ZerujFest, mütevazı kesimin paydaşları için de çok verimli bir buluşma fırsatı sunuyor. Bu nedenle Modalog olarak bu festivalin ana sponsoru olduk. Festivale bu yıl katılım oldukça yüksekti. Yaklaşık 100 bin kişinin ziyaret ettiği festivalde, şubenin sevilen markaları bayrama özel satışlar yaptı. Modalog olarak bu fuar hem tedarikçilerimiz hem de mütevazı sevenler ile bir araya gelme fırsatı sağladığı için bizler için oldukça verimli geçti. Bu buluşma için festivalin organizatörü Zehra Hanım ve grubuna teşekkür ediyoruz.”

Modalog’da 365 gün mütevazı festival

Yüzlerce markanın binlerce eserini beğeniye sunan Modalog, tesettür giyimli hanımların tüm ihtiyaçlarına özel çalışmalar sunuyor. Yaza özel kampanyaların devam ettiği Modalog’da büyük beden kıyafetlerin yanı sıra tesettür mayolar, kabarık elbiseler, yaza özel tunikler, aksesuarlar, ayakkabılar ve çantalar da yer alıyor.

ZerujFest’e özel hazırlanan çekilişe katılma şansı devam ediyor

ZerujFest’e özel hazırladığı çekilişle binlerce takipçinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Modalog; Dyson elektrikli süpürge, Airfryer ve Modalog, kadınların en çok ihtiyaç duyduğu ürünleri ikramlarıyla sunarken, çekilişe katılmak için son tarih 30 Haziran. Detaylar için ‘Modalogcomtr’ Instagram sayfası ziyaret edilebilir.

MODALOG Hakkında;

Modalog, spor giyimde Türkiye’nin lider markalarından biri olan Tommy Life’ın 20 yıllık dokuma ve ticaret tecrübesi, 5 farklı ülkede faaliyeti ve 120 ülkeye ihracat gücü ile başlayan, 2021 yılında çalışmalarına başlayan bir teknoloji projesidir.

Tesettür giyime trend bir yorum getiren ve hızla büyüyen tesettür giyimin Türkiye’deki ilk pazar yeri Modalog; Tesettür tutkunlarının bu giyim tarzının öncüsü binlerce ürüne, yüzlerce markaya ve fenomen kombinlere tek adresten ulaşabildiği bir satış kanalıdır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu