Yaşam

“Onu Ellerimle Boğdum!” Müge Anlı’nın katil zanlısı Koca Tayfur Kılıç, Karısını Nasıl Öldürdüğünü Anlattı!

Müge Anlı’da haftalardır devam eden Bedriye Kılıç olayı, eşi Tayfur Kılıç’ın itirafının ardından ortaya çıktı. Eşini vahşice öldürdüğünü itiraf eden Tayfur Kılıç, cinayeti nasıl işlediğini anlattı.

Müge Anlı’nın uzun süredir gündemini meşgul eden Bedriye Kılıç olayı nihayet çözüme kavuştu.

6 Temmuz’da şüpheli bir şekilde ortadan kaybolan Bedriye Kılıç davasında, eşinin kaybolmasının ardından köşke giden Tayfur Kılıç asıl şüpheli olurken, Kılıç, kızına ‘Annen kamyoncuya kaçtı’ dedi. Söyledikleri herkesi şok etti.

Söz konusu olayda şüpheli koca Tayfur gerçeği söylemezken, o gecenin detayları birer birer ihbar olarak ortaya çıktı ve katil koca, sonunda karısını öldürdüğünü açıkladı.

Yapılan çalışma sonucunda Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Cinayet Büro Amirliği ekipleri, otobüsle Akşehir’e dönen Tayfur Kılıç’ı gözaltına alırken, katil koca da sorguda cinayeti itiraf etti.

Cinayet nedeninin ‘namus meselesi’ olduğunu belirten Tayfur Kılıç, sorgu sırasında kan donduran cinayeti nasıl işlediğini itiraf etti.

İçeri sokmadığını söylediği eşini önce evin oturma odasında boğarak öldüren Tayfur Kılıç, daha sonra sorguda eşinin cesedini alıp uçurumdan attığını itiraf etti.

Gece saat 22.00-23.00 sıralarında eşini aracın arka koltuğuna bindirip oradan aşağıya attığını söyleyen Tayfur, daha sonra polis ekiplerine ve savcılara cesedi attığı yeri gösterdi.

Cinayetin ardından eşinin telefonunu parçalayıp tuvalete attığını da söyleyen Tayfur, itirafının ardından ‘Pişmanım’ dedi ancak bugün cezaevine girdiğinde ‘Yapmadım’ diyerek itirafını reddetti. yapma’.

Söz konusu itiraf kısa sürede sosyal medyada gündem oldu:

?

?

?

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu