Haber

Şeyma Hemşire kimdir? Şeyma Alakuş kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği nedir? Şeyma Alakuş hangi hastanede çalışıyor?

Gaziantep’te deprem olduğu sırada bir hemşire hasta çocukları kaçmak yerine kurtardı. Bunun ardından hemşirenin kim olduğu merak edildi. Peki Şeyma Hemşire kimdir? Şeyma Alakuş kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği nedir? Şeyma Alakuş hangi hastanede çalışıyor? Detaylar burada…

SEYMA HEMŞİRE KİMDİR? SEYMA ALAKUŞ KİMDİR?

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ilde etkisini hissettiren depremde Gaziantep’teki bir hastanenin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde hastanede görev yapan hemşire Şeyma Alakuş’un sarsıntı anında koşarak çıkmak yerine hastaları tahliye etmeye çalıştığı görüldü.

TRT Haber’e ulaşan görüntülerde, İnayet Topçuoğlu Hastanesi’nde görev yapan Pediatri hemşiresi Şeyma Alakuş, sarsıntı anında koşarak kaçmak yerine canını adeta hiçe sayarak hastaları kurtarmak için koşturdu.

Hastane koridorlarında aralarında çocukların da bulunduğu hastalarını kurtarmak için büyük çaba sarf eden Şeyma hemşire, bazı hastaneleri tahliye ettikten sonra binaya geri dönerken, diğerlerini de çıkarmak için binaya girdi. O anlar hastanenin güvenlik kamerasına yansıdı.

haberulubey.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu