Yaşam

Davranışlarından rahatsız olan Merve’yi diskalifiye eden Acun Ilıcalı tepki gösteriyor

Survivor 2023 bölümünde beklenmedik bir diskalifiye olayı yaşandı. Dokunulmazlık oyununda Merve’nin halinden rahatsız Acun Ilıcalı , sert sözler eleştirdi ve diskalifiye edildi. Merve’ye söyledikleriyle gündem olan Acun Ilıcalı’ya tepki var.

“KİMSENİN İŞİNİ YEMİYORUM, KİMİN YAPTIĞINI GÖRMEDİM”

Merve’nin dokunulmazlık oyununda isteksiz tavrı ve takımını kaybetmesinden bahseden Ilıcalı, Survivor tarihinde bu durumun çok nadir yaşandığını söyledi. Survivor Merve’nin sevgilisini özlediği ve ateş etmediği için yarışta isteksiz oynadığını söyleyen Acun Ilıcalı, “Burada kimsenin emeğine izin vermem. Korumam lazım. Şaşırdım. Yapanı görmedim. mesela bunu biliyor musun?” söz konusu.

ACUN ILICALI’YA TEPKİ VERİLDİ

Acun Ilıcalı, Merve’ye söylediklerinden sonra Twitter’da gündem oldu. Survivor 2022 şampiyonu Nisa Bölükbaşı’nın maç esnasında uyuyarak maça gitmediği görüşünü paylaşan kullanıcılar, “Merve’yi utandırdın. Nisa’nın yaptığının dörtte birini bu kız yapmadı” dedi. Bazı kullanıcılar ise geçtiğimiz bölümlerde Asena’nın Merve’ye şiddet uyguladığını izleyiciye hatırlatarak, “Faili ortadan kaldırmadınız, dayağı da ortadan kaldırdınız” ifadelerini kullandı.

İşte Acun Ilıcalı için yapılan bazı yorumlar…

malkara-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu