Haber

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus: Başkanımız Ali Koç giderse giderim

FenerbahçeTeknik Direktör Jorge Jesus, Ankaragücü maçı sonrası yaptığı açıklamada, “Başkanımız beni davet etti. Önümüzdeki yıl için neler yapabileceğimizi konuştuk. Her zaman olduğu gibi son gün kararımı veriyorum. Başkanımız kalırsa senaryo ortada. Farklı olacak. Başkanımız burada olmazsa seneye ben de burada olmayacağım.”

İsa’nın yorumları:

“Oyuncularımı tebrik ediyorum. Bu takım pes etmeyen bir takım. Takım ruhu olan bir takım. Fizik olarak iyi durumdayız. Bugünkü galibiyet oyuncuların hakkıydı. Sonuna kadar inandılar. İrfan girdi. daha sonra her iki hedefe de katkıda bulundu.

“DESTEĞİMİZİ ANLAMADIM”

Valencia şu anda bu ligde en çok gol atan oyuncu. Bir pozisyonu kaçırdığı için nasıl ıslık çalar? Bunu anlayamıyorum. Hayranların ne istediğini anlamıyorum.

“ARTIK OYUNCU SEÇMEYİN”

Taraftarımızın desteğini hissetmezsek işler zorlaşabilir. Oyuncu seçmeyin. Bunu daha önce hiçbir yerde görmedim. Bu oyuncular bu kulübün bir parçası. Bu kulübün yürekten sevdikleri parçası.

“TARAFTARLARDAN YARDIM ALMIYORUM”

İrfan oyuna sonradan girdi ama katkı verdi. Taraftarlar girerken pek iyi tepki vermedi. Taraftarın bu periyotta oyuncuya neden ıslık çaldığını anlamıyorum. Henüz performans sergilemedi bile. Tüm oyuncularıma inandığım gibi ona da inanıyorum. O yüzden buradayım, bu kadroya inanıyorum. İkinci golden sonra maçın bitimine 1 dakika vardı. Taraftarlardan kadroya ve oyunculara destek olmalarını istedim. Maçta taraftarlardan pek yardım görmedim. Her maç final maçıdır. Taraftarımızın desteğine ihtiyacımız var. İrfanınız bugünden önce Arao ve Valencia’nın başına geldi.

“BU TAKIM VAZGEÇMİYOR”

Oyuncularımı tebrik ederim. Bu ekip pes etmeyen, son saniyeye kadar çabalayan, kendine güvenen ve karakterli bir ekip. Bugünün galibiyeti genellikle oyuncularımın sayesinde oldu. Sonuna kadar inandılar.

“CUMHURBAŞKANI OLMAZSA BEN VAR OLMAZIM”

Sonuç ne olursa olsun başkanımız gelecek yılı konuşmak istedi. Son gün karar vereceğimi söyledim. Ancak liderimiz burada kalırsa benim için senaryo değişebilir ama liderimiz giderse seneye burada olmayacağım.

Detaylar geliyor…

saraykent-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
Başa dön tuşu