Yaşam

İyilik 22. Bölüm İzle Ekranı: İyilik Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Medyapim’in yönettiği sevilen FOX dizisi ‘Yeter’ izleyiciyi ekrana kilitlemeye devam ediyor. Yönetmenliğini Murat Öztürk’ün üstlendiği, senaryosunu Özge Korkmaz’ın yazdığı dizinin yeni bölümü dün akşam yayınlandı. Dizinin son bölümünde yaşananlar yine herkesi ekrana kilitledi. Son bölümü kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için; Beauty 22. bölüm izleme ekranı…

FOX ekranlarının sevilen dizilerinden biri olan Beauty dün akşam izleyicisiyle buluştu. İyilik’in dün akşam yayınlanan yeni bölümünde yaşananlar herkes tarafından heyecanla takip edildi.

İyilik Son Bölümde Neler Oldu?

Poyraz, aşık olduğu Neslihan’ın çocuklarına kavuşmak için elinden gelen her şeyi yapar ve hiçbir yardımdan kaçınmaz. Neslihan’ın isteği üzerine Murat’ın evinin yanındaki evi satın alır. Arkun Holding’de Murat’tan önce vekillik yaparak hisselerin çoğunu alır ve yönetim kurulu başkanı olur. Murat bu duruma çok sinirlenir ve intikam almaya kararlıdır. Poyraz, Neslihan’a evliliklerinin gerçek görünmesi için aynı odada kalmaları gerektiğini söyler. Tekrar göreve başlayan Atilla’nın ilk işi, kaybolan Koray’ın dosyasını almaktır. Damlalar’ı köşeye sıkıştırır ve sonunda Necati’yi Koray’ı gömdükleri türbede yakalar. Bulunan deliller Damla’yı işaret ediyor. Damla için artık yolun sonu görünmüştür. Gözaltına alınan Damla ile Poyraz ilgileniyor. Bu durum Neslihan ve Poyraz’ın ortasını bozar. Neslihan, Damla ile tartışırken Damla düşer, hayatı ve bebeğin durumu ne olacaktır?

İyilik 22.Bölüm İzle Ekranı

İYİLİK SON BÖLÜM BİR MODÜL TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu