Haber

Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Ahmet Özdemir: “Önceliğimiz çocuklar ve insanımız”

Tural ŞAHBAZLI / KAHRAMANMARAŞ (İGFA)– AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Ahmet Özdemir yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Güzel ülkemiz Kahramanmaraş, arka arkaya meydana gelen iki depremle büyük yaralar aldı. Sarsıntı sırasındaki deneyimlerimin ışığında Cumhurbaşkanımız Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde milletvekili olarak yeni milletvekili seçimlerinde çocuklar, halkımız ve şehrim için daha üst düzey işler yapabilmek üzere aday oldum. Kahramanmaraşlı hemşehrilerime daha faydalı olabilmenin yolu.

ÖNCELİĞİMİZ ÇOCUKLAR, ÖNCELİĞİMİZ İNSAN

İçinden geçtiğimiz vahşet sürecinde insanlarımız saniyeler içerisinde canını, malını ve sevdiklerini kaybetmiştir. Depremin olduğu bölgede bulunan tüm insanlarımız ve depremin merkezi olan Kahramanmaraşlı hemşehrilerim ağır yaralandı. Bu zorlu süreçler bize yaşadığımız felaketten ders alma fırsatı sağlıyor. Kendi işimde insan odaklı çalışmalar yapmaya özen gösteririm. Çocuklarımız gülerse büyüklerimiz güler, çocuklarımızın gülen yüzlerindeki tebessüm ve karşılıksız sevgileri bizleri güzelleştirir. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Siz çocuklar yalansız, riyasız aşkın adısınız. Her çocuk benim gözümde çöldeki bir vaha gibi bir neşe ve huzur kaynağıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu