Yaşam

Reynmen, Cansu Kurtaran ile ilişkisini romantik bir poz vererek duyurdu.

Sosyal medya hesabından yayınladığı görüntülerle fenomen olduktan sonra müzik sektörüne geçiş yaparak kendi müziğini yapan Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş, özel hayatıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Ünlü isim, bir süredir aşık olduğu Cansu Kurtaran ile bağını ilan etti.

TEK TEK PAYLAŞTILAR

Bir süredir Cansu Kurtaran’la aşk yaşadığı iddia edilen Reynmen, gözlerden uzak yaşamayı tercih etti. İkili, romantik pozlarını arka arkaya Instagram hesaplarından yayınlayarak ilişkilerini duyurdu. Kurtaran’ı alnından öptüğü bir fotoğrafını yayınlayan Reynmen, kalp emojisi koydu. Kurtaran ise Reynmen ile çektiği fotoğrafları birleştirerek “Seni çok seviyorum” sözlerini kullandı.

“ZİHNİMİZİ KORUMAK İSTİYORUZ, SOSYAL MEDYADAN UZAK DURMAK SAĞLIKLIDIR”

Depremler nedeniyle zor günler geçirdiğini ve bu süreçte her şeyden uzak durmayı tercih ettiğini söyleyen Reynmen, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: “Uzun süredir aranızda olmadığımı biliyorum. ama inanın içimden bir şey paylaşmak gelmiyor.Sosyal medyada yer almak bile istemiyorum.Siyasi çekişmeler, depremler.Bölgede yaşanan sorunlar, kavgalar, tartışmalar derken umrumda değil. vakit geçirmek isteyeceğim bir yer gibi açıkçası. Görünüşe göre sosyal medya şu anda ve bir süre daha çok zehirli olmaya devam edecek. Aklımızı başımıza almak istiyorsak bu yerden biraz uzak durmakta fayda var.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu