Teknoloji

Genshin Impact v3.3 Güncellemesi Detaylandırıldı

Dünya genelinde büyük bir hayran kitlesin olan Genshin Impact, tertipli olarak içerik takviyesi görmeye devam ediyor. Bildiğiniz üzere son olarak 3.2 versiyonu bir güncelleme yayınlanmıştı. miHoYo tarafından yapılan yeni duyuru ile Türkçe lisan desteğinin getirileceği Genshin Impact v3.3 güncellemesi ile ilgili ayrıntılar da ortaya çıktı.

Genshin Impact v3.3 Güncellemesi Detayları

7 Aralık 2022 tarihinde yayınlanacak olan güncellemenin ayrıntılarına nazaran, Sumeru için sona eren kıssa dizisinin akabinde yeni bir dönem başlayacak. Bu dönem ile Faruzan ve Wanderer ismiyle iki yeni dost karakter, yeni öyküler ve meydan okumalar oyuna dahil olacak. Bununla birlikte, element tabanlı çatışma sistemi ile strateji geliştirmeyi bir ortaya getiren Genius Invation TCG üzerinden yapay zekalar, arkadaşlarınız ve çevrimiçi oyuncular ile düello yapabilmek de mümkün olacak.

Verilen ayrıntılara nazaran Archon Quest’te bertaraf edilen insan üretimi ilahın akabinde, artık Wanderer olarak isimlendirilen Scaramouche Nahida’nın nezareti altında hareket edecek. Inversion of Genesis ismi altındaki yeni Archon Quest’te ise Wanderer ile Irminsul’a gidecek ve öyküsünün nasıl devam edeceğini göreceğiz.

Wanderer beş yıldızlı Anemo hızlandırıcı kullanan, Faruzan ile dört yıldızlı Anemo okçusu olarak takıma katılacak. Wanderer havaya yükselerek hücum yapma yeteneğine sahip iken, gücü de Hydro, Pyro, Cryo ve Electro ile temas ettiğinde arttırılabiliyor.

Akademiya’nın mekanik dahisi olan Faruzan, çatışma sırasında silah olarak yay kullanıyor. Kendisi Anemo DMG Bonus tesirleri ile ekip arkadaşlarına dayanak olur iken düşmanların Anemo Resistance’ını da zayıflatıyor.

v3.3 güncellemesi ile ayrıyeten yeni döneme özel tuğla kırma küçük oyunlarında usta olan Arataki Itto ile karşı karşıya geleceğimiz Akitsu Kimodameshi ve hudutlu bir müddette Wilderness Balloons toplamamamızın gerekeceği Across the Wilderness etkinliklerinin yanı sıra, klasik saklambaç oyunu Windtrace ve meydan okuma aktifliği Misty Dungeon da oyunculara sunulacak.

Son olarak, çapraz kayıt ve çapraz platform özellikleri de yeni güncellemenin öne çıkan yenilikleri ortasında yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu